Ahşap/Metal Vernik


Marine&Marine Anti Aging Polilak Yat Verniği

Su bazlı, güneş ışınları, nem ve diğer atmosferik koşullara dayanıklı, mükemmel su itme özelliği olan şeffaf, parlak ve koruyucu ahşap verniğidir.


Politex Cam Cila Mat

Tek komponentli üretan alkid esaslı, hava kürlenmeli, sararmayan, çizilmeye karşı dirençli, kolay uygulanabilen, yüksek kaliteli, mat parke verniğidir.


Politex Cam Cila Parlak

Tek komponentli üretan alkid esaslı, hava kürlenmeli, sararmayan, çizilmeye karşı dirençli, kolay uygulanabilen, yüksek kaliteli, parlak parke verniğidir.


Politex Dekoratif Yarımat Su Bazlı

Akrilik kopolimer esaslı, su bazlı, yarı mat ahşap koruyucudur. Küf ve mantarlara karşı ahşabı koruyan iç ve dış ahşap yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla uygulanan verniktir.


Politex Dekoratif Mat

Alkid bağlayıcı esaslı, yarı şeffaf, mat görünümlü ahşap verniğidir.


Politex Vernikli Parlak

Alkid bağlayıcı esaslı, şeffaf ve parlak görünümlü ahşap koruyucudur. İç ve dış tüm ahşap yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla kullanılan içeriğindeki özel katkı maddeleri ile ahşabı, küf ve mantara karşı koruyan verniktir.


Politex Yat Verniği

Üretan alkid reçine esaslı, her türlü ahşap yüzey için uygun yat verniğidir.


Wood&Wood Anti Aging Ahşap Verniği Parlak Su Bazlı

Su bazlı, güneş ışınları, nem ve diğer atmosferik koşullara dayanıklı, mükemmel su itme özelliği olan şeffaf, parlak ve koruyucu ahşap verniğidir.


Wood&Wood Anti Aging Ahşap Verniği Yarımat Su Bazlı

Su bazlı, güneş ışınları, nem ve diğer atmosferik koşullara dayanıklı, mükemmel su itme özelliği olan şeffaf, yarımat, koruyucu ahşap verniğidir.


Wood&Wood Anti Aging Ahşap Verniği Parlak Solvent Bazlı

Alkid bağlayıcı esaslı, güneş ışınları, nem ve diğer atmosferik koşullara dayanıklı, mükemmel su itme özelliği olan, kurşunsuz, UV filtre ihtiva eden, şeffaf, parlak bir dış cephe verniktir.


Wood&Wood Anti Aging Ahşap Verniği Yarımat Solvent Bazlı

Alkid bağlayıcı esaslı, kurşunsuz, mükemmel su itme özelliği olan, yarı mat görünümlü ahşap koruyucu verniktir.


Wood&Wood Anti Aging Tik Yağı

Tik ve benzeri sert ağaçları su, güneş ışınları ve diğer atmosferik koşullardan koruyan ömrünü uzatan solvent bazlı özel yağ kombinasyonudur.