Dış Cephe Boya


A1 Akrilik Düz

Su bazlı, yüksek alkali direncine sahip, kolay uygulanabilen, yüksek örtücülüğe sahip mat dış cephe boyasıdır.


A1 Silikonlu Düz

Su bazlı, silikonlu, yüksek su itme ve alkali direncine sahip rutubete dayanıklı, maksimum nefes alma ve maksimum kapatıcılığa sahip mat dış cephe boyasıdır.


A1 Silikonlu Grenli

Su bazlı, silikonlu, rulo ile desen verilen, grenli mat dış cephe kaplamasıdır. İnce desenli rulo ile uygulanan rulo ile desen verilen, grenli dış cephe kaplamasıdır.


Exelans Dekoratif Grenli

Su bazlı, silikonlu, nefes alan çatlama yapmayan beyaz dış cephe kaplamasıdır.


Exelans Düz

Su bazlı, esnek, silikonlu, hidron özelliği sayesinde kendi kendini yıkayabilen, lotus efekti özelliğine sahip, dört mevsim uygulanabilen mat dış cephe boyasıdır.


Exelans Macro

Su bazlı, silikonlu, makrofaj etkisi ile yüzeyde etli bir film bırakan, dış etkenlere karşı mükemmel koruma sağlayan, hidron özelliği ile kendi kendini yıkayarak uzun süre canlılığını koruyan, dört mevsim uygulanabilen dış cephe boyasıdır.


Exelans Turbo

Su bazlı, % 100 saf akrilik bağlayıcı esaslı, mükemmel kapatıcılık veren, yarımat, düşük kirlenme eğilimli ve uzun ömürlü dış cephe boyasıdır.


Exelans Turbo Flex C1

100% saf akrilik reçine esaslı, nano silika ile zenginleştirilmiş organik-inorganik hibrid yapılı, sahip olduğu yüksek elastikiyet ile mikro çatlakların oluşmasını engelleyen, karbondioksit geçirimini durdurarak bina ömrünü uzatan; UV dayanımı, su direnci, leke tutma direnci yüksek üstün performanslı bir dış cephe boyasıdır.


Perla Desen Kat

Su bazlı, Akrilik Kopolimer bağlayıcı esaslı, grenli dış cephe kaplamasıdır. Yüksek alkali direncine sahip olması sayesinde rutubetli hava koşullarına, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır.


Perla Silikonlu Düz

Silikon esaslı, yüksek alkali direncine sahip, güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayanıklı dış cephe boyasıdır.