Prof Ürünler


Prof P – CP

Epoksi reçine esaslı yüksek derecede fiziksel ve kimyasal dirence sahip ve sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen çift bileşenli kaplama malzemesidir.


Prof P – MP

Reçine esaslı, binaların iç ve dış duvarlarında nem ve rutubet kaynaklı sorunların önlenmesi için özel polimerler ile güçlendirilmiş solvent içerikli tek komponentli yalıtım boyasıdır.


Prof U – AP

Su bazlı, akrilik reçine esaslı, izolasyon malzemesi ve boya astarıdır.


Prof W – AE

Çevre dostu, DIN normlarına uygun, elastomerik reçine esaslı, tek kompenantlı, durabilitesi yüksek, mala veya fırça ile uygulanabilen, yer altındaki veya zemin seviyesindeki yapıların kapiler su emmesine, su sızıntısına karşı korumada pozitif basınç tarafından kullanılan ek yapmayan su yalıtım malzemesidir.


Prof W – HP

Hibrit teknolojisi ile üretilmiş, tek komponentli UV dirençli yüksek, parlak, elastik ve hafif yaya trafiğinin olduğu her yerde uygulanabilen, işçiliği kolay, kullanıma hazır su yalıtım malzemesidir.


Prof W – SF

Akrilik dispersiyon esaslı, özel dolgulu, aşınma direnci yüksek, güçlü aderans yapısına sahip, orta yaya trafiğine dayanıklı, UV direnci yüksek, su bazlı tek komponentli su yalıtım malzemesidir.


Prof W – TE

Uygulandığı dış cephelerdeki emici yüzeylerde film tabakası oluşturmadan doğallığını koruyarak su geçirimsiz hale getiren siloksan esaslı şeffaf bir yalıtım ürünüdür.


Prof W – TF

Zemin ya da derzlere emperye olup yüzeyde film tabakası oluşturmadan su itici özellik kazandıran şeffaf su yalıtım malzemesidir. Emici olan ve su yalıtım problemi olan yüzeylerde uygulanır.


Prof W – TG 2K

Poliüretan esaslı, cam mozaik, seramik, mermer, doğal taş, ahşap ve benzeri zor yüzeylere uygulanması mükemmel, şeffaf su yalıtım malzemesidir.