Sürme Esaslı


TOZ


Exelans Enerji Çimento Su Yalıtımı Esnek 2K

Su problemlerinin çözümü için kullanılan özel polimer katkılar ile takviye edilmiş, garaj, teras ve temellerde su yalıtımı sağlayan, yüzeyleri nemin ve rutubetin tahrip edici etkilerinden korumak için kullanılan, su itici özelliği olan, sadece pozitif basınç tarafında kullanıma uygun, fırça ile sürülerek uygulanabilen, çimento esaslı, çift komponentli tam esnek su yalıtım harcıdır.


Exelans Enerji Çimento Su Yalıtımı Yarı Esnek 2K

Su problemlerinin çözümü için kullanılan özel polimer katkılar ile takviye edilmiş, garaj, teras ve temellerde su yalıtımı sağlayan, su itici özelliği olan, sadece pozitif basınç tarafında kullanıma uygun, fırça ile sürülerek uygulanabilen, çimento esaslı, çift komponentli yarı esnek su yalıtım harcıdır.


Exelans Enerji Kristalize Su Yalıtım Harcı 1K

Kapiler etkilerden kaynaklanan su yalıtım problemlerinin çözümünde kullanılan, garaj, teras, bodrum ve temel katlarının içeriden ya da dışarıdan yalıtımında kullanılan, çimento içerisinde su ile reaksiyonundan kaynaklanan kristaller üreten ve kristallerin betonun kılcal damarlarına nüfuzu sonucu betonun su geçirimsiz hale getiren, hem pozitif hemde negatif su basıncına karşı kullanıma uygun, özel polimer katkılar ile takviye edilmiş, çimento esaslı tek komponentli su yalıtım malzemesidir.LİKİT


Çatı Elyaflı

Su bazlı, elyaflı, elastik, mükemmel su ve nem izolasyonu sağlayan kaplama malzemesidir. Elastik, koruyucu bir çatı kaplama malzemesidir. Mükemmel su ve nem izolasyonu sağlar. Eksiz izolasyon tabakası oluşturur. Mekanik dayanımı çok yüksektir. Isıya dayanıklıdır, binanın genel ısısını düşürür. Tüm yatay ve düşey satıhlarda rahatlıkla uygulanabilir.


Exelans Enerji Bitüm Likit Membran 1K

Suya ve rutubete karşı kullanılan, bitüm esalı, kauçuk katkılı ve hiçbir dolgu maddesi içermeyen kullanıma hazır tek bileşenli bir bitüm solüsyonudur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.


Exelans Enerji Bitüm Likit Membran 2K

Solvent içermeyen, çevre dostu, DIN 18195 şartlarına uygun, bitüm-çimento emülsiyon esaslı çift kompenantlı, durabilitesi yüksek, mala veya fırça ile uygulanabilen, yer altındaki veya zemin seviyesindeki yapıların kapiler su emmesine, su sızıntısına karşı korumada pozitif basınç tarafından kullanılan ek yapmayan su yalıtım malzemesidir.