Seramik Toz


Exelans Enerji Derz Dolgu Harcı

Çeşitli sentetik ve polimerler katkılar ile takviye edilerek tutunma gücü arttırılmış, TS EN 13888’e göre üretilen CG1 sınıfı, fayans, seramik, mermer, cam mozaik, beton klinker plaka vb. plakaların arasındaki derzlerin doldurulmasında kullanılan, havuzlar, su depoları gibi sürekli ıslak ortamlarda kullanılabilen çimento esaslı çevre dostu esnek derz dolgu harcıdır.


Exelans Enerji Granit Yapıştırma Harcı

Çeşitli sentetik katkı ve polimerler katkılı, yapışma gücü arttırılmış, TS EN 12004’e göre üretilen C2T sınıfı, fayans, seramik ve cam mozaik, granit, mermer, doğal taş vb. kaplama malzemelerinin duvar ve zemine yapıştırılması için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, yüksek stabiliteye sahip, uzun çalışma süresi olan, yüksek elastikiyete sahip çimento esaslı çevre dostu yapıştırma harcıdır.


Exelans Enerji Seramik Yapıştırma Harcı

Çeşitli sentetik katkı ve polimerler katkılı, yapışma gücü arttırılmış, TS EN 12004’e göre üretilen C1T sınıfı, fayans, seramik ve cam mozaik vb. kaplama malzemelerinin duvar ve zemine yapıştırılması için kullanılan, suya ve neme karşı dayanıklı, yüksek stabiliteye sahip, gri renkte, çimento esaslı çevre dostu seramik yapıştırma harcıdır.