Taşıma Aydınlatma Metni


HKR BOYA İNŞAAT MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN TAŞIMA AYDINLATMA METNİ

Hkr Boya İnşaat Medikal Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) boya, alçı, yapı kimyasalları, iç ve dış dekor ürünleri ve orman ürünlerinde; parke, kapı, sunta, mdf, osb, playwood gibi alanlarda, Polisan Boya ve Peli Parke Orta Karadeniz Distribütörlüklerine, ABS Alçı, Karsis ve Kütahya Yapı Kimyasalları firmalarında da bayiliklere sahip olarak Karadeniz Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kişisel verilerinizi, aşağıda bilgilerini verdiğimiz veri sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun, sevk irsaliyesi düzenlemek için elde etmekteyiz. Bu belge ile Kanunun 10. maddesinde düzenlenen aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmekte ve kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rızanızı istemekteyiz.

Unvan: Hkr Boya İnşaat Medikal Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
MERSİS Numarası: 0463057262900015
Adresi: Liman Mahallesi Gezi Caddesi No:12/A, İlkadım / SAMSUN
Telefon: 0362 445 19 80
Faks: 0362 445 19 79
E-mail: info@hacikerimoglu.com

Kişisel verilerinizden: araç plaka bilgisi, dorse plaka numarası, ad, soyad, T.C. kimlik numarası, milliyeti, iletişim bilgileri ile kamera kayıtlarını, satılmış ya da satılmak üzere olan bir malın, bir adresten diğerine naklinde ya da işletmemize ait iş yerleri arasında taşınması başta olmak üzere, “www.hacikerimoglu.com” adresinden erişebileceğiniz, Şirket Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”) belgesinde düzenlenen amaçlarla, Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun işlemekteyiz. Kişisel verilerinizi, aynı adresten erişebileceğiniz, Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası’nda öngörülen sürelerde, gereken her türlü teknik ve idari tedbirleri alarak korumakta, bu sürenin bitimini izleyen periyodik imha süresinde (6 ay) silmekte, yok etmekte veya anonim hale getirmekteyiz.

Kişisel verilerinizi mevzuat ve açık rızanızla, müşterilerimiz, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile Kanun’un 8. maddesine uygun belirlenen amaçlarla paylaşmaktayız.

Faaliyetlerimiz ile ilgili olarak iletişim bilgileriniz üzerinden sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirme, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı, özel teklifler için izin vermeniz halinde ticari elektronik iletileri göndermekteyiz. Bu iletimleri isteğiniz üzerine durdurmaktayız.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Politika’da düzenlendiği şekilde, ayrıntısını www.hacikerimoglu.com adresinden ulaşabileceğiniz Başvuru Formunu’nu Şirket’e ileterek yapabilirsiniz.

HKR BOYA İNŞAAT MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.